Specjaliści DB i Ogłoszenia towarzyskie

Staramy się angażować naszych klientów w każdym segmencie marketingu, rozwoju i innowacji w razie potrzeby. Szukasz ROI jako priorytet swojego projektu lub kampanii.

Reklamy społeczne mediów

Zarządzanie, Personel, Kampanie, pobrania, Lubi, budżet żąda wszystko co potrzeba do obecności trzeba w sieci.

Chwytając Records

Udało nam się wygenerować bbdd własny partnera OptIn więc można zbudować bazę lojalnych do subcriptores marki.

Analiza UX, sieci i test A / B

Patrzymy do użytkownika, co chcesz, maksymalizacji wyników według analiz, możemy pomóc w tworzeniu ścieżek zgodnie zachowań

Email Marketing & CRM

Pomożemy Ci z projektowania, konfiguracji dostarczenia wszystkich swoich kampanii lub CRM swojej firmy lub klientów, uzyskać porady ekspertów.

Płatność przez cele

Ustawia kampanie we wszystkich platformach, które mamy i kontroli ruchu płaci za wyświetlenia, kliknięcia, rejestracji lub sprzedaży.

Api & IT Service

Zarządzaj dużych ilości informacji, za które musieliśmy opracować synchronizację z wszystkich platform na rynku.

Używamy technologii i wiedzy w celu poprawy ROI

Nasz zespół specjalizuje się w na stronie i off-strony SEO oraz PPC. Mamy na swoim koncie osiągnięcia w zwiększaniu pozycję w wyszukiwarkach dla naszych klientów. Nasze strategie mające na celu osiągnięcie jednego lub więcej spośród następujących celów:

Call To Action

Inspirują użytkownika do odwiedzenia witryny internetowej lub promocje z komunikatem

Komunikuje

Mieć wpływ na konsumentów tak, że przyciąga i chętny do konwersji

Inspirować

Urzeka publiczność chce i nie generuje zbędnych skutków

Jeśli chcesz specjalistycznego partnera w DB, reklam społecznych, strategii marketingowych online, e-commerce, nie wahaj się zapytać, mamy ekspertów i wystarczająco dużo doświadczenia, aby porozmawiać o problemach, proponowanie rozwiązań i do dowolnego oddziału.

Wszystkie elementy zostały opracowane ich sukcesu zawodowego w e-commerce lub dużych agencji mediów i technologii. W związku z tym, każda z kwestii poruszonych w Twojej marki lub kampanii będą narażone w odpowiednim ujęciu.